Skip to content

Duża aktualizacja Maemo 5 na N900

14 stycznia 2010

Kilka dni temu pisałem o małej aktualizacji dla N900 a dziś napiszę o dzisiejszej dużej aktualizacji określanej jako PR1.1 o której było już trochę tutaj.

Dzisiaj wszystkie serwisy traktujące o Maemo,Noki lub N900 (i nie tylko) o Twiterze i innych społecznościówkach nie wspominając rozpisują się na temat pierwszej dużej aktualizacji oprogramowania dla N900 mitycznym PR1.1 obecnie znanym jako 2.2009.51-1 lub 51.1 w skrócie. Lista zmian i poprawionych błędów jest naprawdę imponująca, szczegóły dalej.

O samej aktualizacji powiem tylko tyle – na co czekacie?! Ja już zainstalowałem 🙂 Wydaje się że system naprawdę działa płynniej – a Menadżer aplikacji jak by się obudził ze śpiączki i już nie każe czekać przy odświeżaniu widoku aplikacji.

A tera co robimy. Zaglądamy tu: http://wiki.maemo.org/Maemo_5/PR1.1 żeby choć spojrzeć na długą listę rzeczy które za chwilę będą nam działać lub ich jakość się polepszy. Następnie zaglądamy tutaj: http://wiki.maemo.org/Updating_the_firmware żeby dowiedzieć się jak przeprowadzić tą aktualizację. W razie problemów zaglądamy tutaj: http://wiki.maemo.org/OTA_to_PR1.1_troubleshooting i tu: http://talk.maemo.org/showthread.php?t=40421. I na koniec powinniśmy dostać śmigające PR1.1 🙂

Już niedługo artykuł o flashowaniu N900 gdyby ktoś miał prawdziwe problemy 🙂

Dla programistów też jest dobry news: SDK będzie uaktualnione 🙂

Reklamy
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: